Arama sonuçlarınız

Modern hayatın, şehrin ve şehirli yaşamının ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle gayrimenkul sektöründe yeni bir kapıyı aralayan Lux Properties, 2007 yılında kuruldu.

Lux Properties, şehrin nabzını tutan plazalardan rezidanslara, büyük ölçekli konut projelerinden AVM’lere ve uluslararası projelere kadar geniş bir yelpazede lüks yaşam alanlarına değer katıyor. Gayrimenkul danışmanlığı anlayışını dinamizm, teknoloji, iletişim, bilgi ve tecrübeyle birleştiren Lux Properties; ihtiyaçları doğru analiz eden, sektörün nabzını tutan ekibi ve güçlü yatırımcı ilişkileriyle gayrimenkul danışmanlığındaki uzmanlığını üç kıtada birden yönetiyor. Lux Properties İstanbul Ofisleri , Lux Properties Londra olmak üzere iki farklı uluslararası merkez ofis ile yerli ve yabancı iş ortaklarıyla hizmet ağını her daim geliştiriyor.

Lux Properties’in şehir hayatının hızına paralel bir şekilde; kuruluşundan bugüne kadar gerçekleştirdiği projeler ve satışlarla kısa zamanda elde ettiği başarısının ardında yeniliklere açık, teknolojiye ayak uyduran, müşteri ve hizmet odaklı yönetim anlayışı yer alıyor. Gayrimenkul alanında tecrübeli yönetim kadrosu ve “hızlı ve kalıcı çözümler” üreten profesyonel ekibiyle danışanlarına en doğru yatırım fırsatlarını tasarlamak için ilk günkü heyecanla çalışıyor. Lux Properties’in bu yönetim yaklaşımı, öncü şirket ve/veya grup şirketleriyle başarılı projelere imza atılmasını sağlıyor. İş ortaklarıyla sağladığı güven ilişkisi ile de yalnızca Lux Properties yatırımcılarına özel fiyatlandırma ve güncel projelerden öncelikli haberdar olma gibi ayrıcalıklar sağlıyor.

Bugüne kadar sayısız proje başarısına sahip olan Lux Properties, alanında öncü grup şirketleri ve holdinglerle lüks gayrimenkul sektörüne örnek projeler kazandırmıştır. Başarılı proje referansları ve kazandığı müşteri güveniyle her geçen portföyünü güçlendiriyor.

Lüks gayrimenkul sektörüne yenilikçi bir vizyon kazandıran Lux Properties, küresel oyuncu olma hedefinden vazgeçmeksizin yerel ve küresel iş ortaklarını, bilgi birikimi ve çalışma disiplinini yatırımcılarla buluşturmaya; lüksü şehirden uzaklaşmadan yaşatmaya devam ediyor.

Lux Properties international real estate

Translate »