Arama sonuçlarınız

Larus Palas & Larus Loft Göktürk

? Larus Palas ve Larus Loft Göktürk projelerinde kiralama ve satiş işlemlerinde tek yetkili emlak firması olarak hizmet vermekteyiz.

? El değmemiş doğası ve modern mimari yapısıyla İstanbul’un öne çıkan semtlerinden biri olan Göktürk, aynı zamanda şehir merkezine olan yakınlığıyla da son yılların cazibe merkezi olmayı sürdürüyor. Yanı başındaki ormanların yenileyici ve ferahlatıcı havasıyla insanlara mutluluk kattığı Göktürk’ün kalbinde yer alan Larus Palas ve Larus Loft benzersiz mimarisi ve çarpıcı özellikleriyle semte yepyeni bir enerji getiriyor.

? Larus Palas’ta bir dönemin ihtişam dolu sahnelerine şahitlik eden “palas kültürü”, modern mimariyle buluşuyor.Larus Loft’ta ise “Loft Kültürü ” Modern mimari ile yüksek tavanları ile karşımıza çikıyor.

? Yüksek tavanların geniş hollerle kesişerek yarattığı ferahlık duygusu, ruhunuza hitap eden hafif bir müziğin ahengi, giriş holüne girer girmez içinize işleyen kokuların tazelik hissi ve kapıda sizleri karşılayan özel görevlilerin yarattığı sıcacık ve samimi bir ortam.

? Tüm bunlar evinize geldiğinizde size sunulan ayrıntılardan sadece birkaçı.

? Alışveriş meraklıları için alt katta yer alan birbirinden seçkin mağazalar ve kafe-restoranlar da Göktürk’e bambaşka bir boyut kazandırıyor.

? Larus Palas ve Larus Loft ‘ta dairelere çıkan asansör ve merdivenlerin bulunduğu çekirdekler, binanın dışında tasarlanarak birçok sitede problem yaratan asansör ve merdiven sesini tamamen engelliyor. Titizlikle yapılan ses izolasyonu sayesinde her daire kendi müstakil yapısıyla gürültüden uzakta sahiplerini bekliyor.

? Gerek salon bölümlerinin açıldığı cadde cephesi, gerekse yatak odalarının baktığı avlu yönünde hiçbir komşu pencereyle göz göze gelinmiyor. Çünkü eviniz, özeliniz.

? Özgün mimari tasarımın, modern inşaat teknolojisinin ve çağdaş yaşam tarzının tüm öğeleri kullanılmıştır.

? Kuşaktan kuşağa aktarılacak; sahip olmanın ötesinde, ait olunacak bir aile mirasıdır.

? Sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmamış, doğal ve geleneksel malzemeler kullanılmıştır.

? Her bir birim ve her birimin içinde ebeveyn yatak odaları “stüdyo akustiği” performansıyla yalıtılmıştır. Mahremiyet ve aidiyet birincil prensiptir.

? Güneş dışarıda ve avluda her daim vardır.

? Avlu geleneksel yaşamın “HAYAT”ıdır. Larus Palas’ta yaşam avluda hayat bulur.

? Larus Palas’ta geçmişteki izlerinizi bulurken geleceğe bırakacağınız izler de güncel kalacaktır.

? Larus Palas daha yaratıcı bir yaşam için bütün ayrıntıları sizin yerinize düşünüyor, size de sadece hayalinizi gerçekleştirmek kalıyor. İster stüdyo, ister kütüphane, isterseniz de atölye.

? Zevkinize özgü kullanabileceğiniz 5 x 5 x 5m ölçülerindeki özel küp daireler ile yaratıcılıkta sınır tanımayacaksınız!

? Yaz mevsiminde, 360° panoramaya sahip terasta, güneşin doğmasından batışına kadar, yetişkin ve çocuk havuzunun keyfini yaşayabilir, akşam saatlerinde ise manzaralı geniş platformu aktivite alanı olarak kullanabilirsiniz.

? 1989’dan bu yana “Gelenekten Geleceğe Cesur Adımlar” felsefesiyle özgün ve çağdaş projelere imza atan Hakan Kıran, Larus Palas ve Larus Loft projeleriyle Göktürk’te yepyeni bir hayatı sizlerle buluşturuyor.

? İnsana değer veren, sanatla iç içe ve kültürel değerlerin ayrıntıda gizlendiği projelere imza atan Hakan Kıran, Larus Palas ve Larus Loft tüm aşamalarında titiz dokunuşlarını ve usta kimliğini gözler önüne seriyor.

? Göktürk’e eski palas kültürünü getirecek olan Larus Palasprojesinde; geçmişin görkemi ve modernizm senteziyle hazırlanmış ferah dairelerin konforu, alışveriş olanakları ve doğayla iç içe olmanın keyfini sunuyor.

? Bugüne kadar birçok ödüle layık görülen Hakan Kıran, son olarak 18 Ocak 2012 tarihinde Londra’da aldığı “Hotel Awards 2011” ödülü ile başarısını güçlü adımlarla sürdürüyor.

Larus Palas & Larus Loft Göktürk?

  • satılık, kiralık, daire, rezidans, konut, ev, istanbul, maslak, sarıyer, ayazağa, beşiktaş, levent, esenyurt, sahibinden, ümraniye, pendik, avrupa, yakası, sancaktepe, maltepe, esenler, bayrampaşa, anadolu yakası, emlak, emlak türkiye, türkçe, acente, acente, kira, konut, ev, satış, proje, in, istanbul

Translate »